Apartmány

Mezi investory jsou populární především díky své nízké pořizovací ceně a vysoké návratnosti investice. Většina developerů se totiž při výstavbě nového projektu snaží najít optimální složení vlastního a cizího kapitálu, a proto nabízejí nové projekty pod cenou, na čemž profitují zejména koncoví zákazníci. Nejnižší možnou cenu tak lze získat před samotným zahájením výstavby, kdy je projekt pouze „na papíře“.

Pravděpodobně nejoblíbenějším typem nemovitosti mezi investory jsou developerské projekty. Jedná se o moderní novostavby, kterým se v Thajsku říká kondominia. V každém z nich naleznete bazén s vířivkou, posilovnu, lobby s recepcí, dvacetičtyřhodinovou ostrahu a mnohé další služby.

Mezi investory jsou populární především díky své nízké pořizovací ceně a vysoké návratnosti investice. Většina developerů se při výstavbě nového projektu snaží najít optimální složení vlastního a cizího kapitálu, a proto nabízejí nové projekty pod cenou, na čemž profitují zejména koncoví zákazníci. Nejnižší možnou cenu tak lze získat před samotným zahájením výstavby, kdy je projekt pouze „na papíře“. Navíc jsou v této fázi developeři velice flexibilní s nastavením financování a platebních podmínek tak, aby vám co nejvíc vyhovovaly.

V každé další fázi projektu se potom cena úměrně zvyšuje i podle toho, kolik apartmánů už našlo své majitele. Nejvyšší cenu zaplatíte v momentě, kdy je projekt těsně před kolaudací a zbývá v něm několik posledních jednotek.

To, v jaké fázi projekt nakoupíte, je čistě rozhodnutí každého investora. Pokud se rozhodnete pro projekt, který je na samotném začátku, výrazně ušetříte na nízké pořizovací ceně, na druhou stranu se ale musíte smířit s tím, že chvíli potrvá, než bude projekt dokončen. V případě, že koupíte projekt, který je již připravený k nastěhování, můžete začít s jeho využíváním – vlastní bydlením či pronajímáním - prakticky ihned. Ovšem musíte počítat s tím, že pořizovací cena bude vyšší. 

Posledním typem investorů jsou ti, kteří nakoupí apartmány v raných fázích výstavby a spekulují na růstu jejich ceny s tím, jak se projekt blíží do konce.

Záleží na každém investorovi, jaké má s nemovitostí plány a jaký je primární účel a motivace pro její koupi. Na základě Vašich požadavků a kritérií Vám pomůžeme vybrat takový projekt, který splní Vaše očekávání a zaručí Vaši maximální spokojenost.

Spolupracujeme výhradně s renomovanými developery, které prověřil čas a mluví za ně jejich výsledky. Tedy desítky dokončených projektů a tisíce spokojených zákazníků. Proč byste nemohli být i Vy jedním z nich?