Investujte snadno a bezpečně

Prestižní projekty od renomovaných developerů blízko u moře se dají pořídit již od 50 000,- THB za metr čtverečný. Průměrné zhodnocení Vaší investice do nemovitosti se potom bude pohybovat kolem 10 procent ročně v závislosti na konkrétní lokalitě.

Thajský realitní trh nabízí velký růstový potenciál pro zhodnocení Vaší investice. Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost.

Thajské království v posledních dvou dekádách zažívá neuvěřitelný rozvoj a již nyní patří mezi nejsilnější ekonomiky v regionu jihovýchodní Asie. Růst HDP každoročně dosahuje na úroveň nadprůměrných 5 %. Thajský baht je silná měna a nezávislá centrální banka drží míru inflace pod dvěma procenty, což dává zemi silný makroekonomický základ. I přes občasné protesty a demonstrace je Thajsko politicky stabilní země a realita v zásadě neodpovídá tomu, co bývá někdy prezentováno v západních médiích.

Samotný realitní trh v Pattaye, na který se specializujeme, zažívá obrovský rozmach. Nemovitosti se stále nacházejí na výrazně nižší cenové hladině ve srovnání s Českou republikou a Slovenskem. Prestižní projekty blízko u moře od renomovaných developerů se dají pořídit již od 50 000,- THB za metr čtverečný. Průměrné zhodnocení Vaší investice do nemovitosti se potom bude pohybovat kolem 10 procent ročně v závislosti na konkrétní lokalitě. 

Prostor pro růst cen nemovitostí a tedy následnou návratnost investice v Pattaye je veliký v porovnání s cenovou hladinou realit ve 100 kilometrů vzdáleném Bangkoku, Singapuru nebo Hong Kongu, kam se letadlem dostanete za dvě a půl hodiny.

Čím dříve začnete investovat, tím více vyděláte na vzestupném trendu růstu cen.