Profesionální přístup

Zaměřujeme se výhradně na nové projekty kondominií od renomovaných developerů a prestižní lokality, které zaručí Vaší investici očekáváné zhodnocení. Na základě Vašich požadavků, jako je rozpočet, hlavní účel investice atd., vytipujeme několik objektů odpovídajících Vašim kritériím a předložíme Vám konkrétní nabídku.

Provedeme Vás celým procesem koupě nemovitosti. Jsme experti na danou oblast a využíváme svých bohatých zkušeností ku prospěchu našich klientů.

Koupě nemovitosti v Thajsku je specifický proces, a proto Vám během něj budeme plně asistovat v každé jeho fázi. Tím, že Pattaya zažívá v posledních letech ohromný stavební boom, může být na první pohled nesnadné se v široké nabídce nemovitostí zorientovat.

Pomůžeme Vám s výběrem developerské skupiny, lokality i dalších parametrů souvisejících s nákupem nemovitosti. Stanovíme společně takový postup, který povede k eliminaci možných rizik a maximalizaci Vašich výnosů. Naší hlavní odměnou je spokojený zákazník.

Zaměřujeme se výhradně na nové projekty kondominií (apartmánů) od renomovaných developerů a prestižní lokality, které zaručí Vaší investici očekáváné zhodnocení. Na základě Vašich požadavků jako je rozpočet, hlavní účel investice atd., vytipujeme několik objektů odpovídajících Vašim kritériím a předložíme konkrétní nabídku.

V další fázi Vám pomůžeme s rozhodnutím, zda koupit nemovitost na sebe jako fyzickou osobu, nebo na thajskou společnost, tedy právnickou osobu. Thajský zákon Condominium Act totiž upravuje kvóty, které musí být splněny v každém developerském projektu. Konkrétně, pouze 49 % bytových jednotek v dané budově může být vlastněno přímo cizinci. Zbývajících 51 % musí být registrováno na thajské občany nebo společnosti. 

Koupě nemovitosti na fyzickou osobu bývá obvykle dražší, neboť dané byty bývají většinou vyprodány jako první. Běžnou praxí je, že ostatní byty v budově vlastní rovněž cizinci s tím rozdílem, že pro tento účel využili thajskou společnost s ručením omezeným. Takto pořízené byty generují díky své nižší ceně ještě vyšší výnosy.